українське радіо, яке висвітлює новини Гамбурга!

UVoice — це українське радіо, яке висвітлює новини Гамбурга та Північної Німеччини. Наш колектив складається з осіб, чиє життя кардинально змінилося після 24 лютого. Ми прагнемо до перемоги та повернення миру в Україну. А наразі наша мета — допомогти примусовим переселенцям відчути себе вдома, а також інформувати про Україну та українців, Німеччину та німців - усім, хто мешкає в Північній Німеччині.
Після масштабного воєнного вторгнення в Україну, понад 43 тисячі українців переїхали до Гамбурга. Ми надаємо корисні поради новоприбулим, та прагнемо бути корисними для українців в цілому, надаючи необхідну інформацію та підтримку, щоб люди могли успішно інтегруватися та розвиватися тут, незалежно від часу їхнього перебування.
Детальніше про нас
Радіо транслюватиметься мовним міксом, для всіх, хто говорить українською та німецькою мовами. Це проект є 100% некомерційним.
Ми надаємо корисні поради новоприбулим, та прагнемо бути корисними для українців в цілому, надаючи необхідну інформацію та підтримку, щоб люди могли успішно інтегруватися та розвиватися тут, незалежно від часу їхнього перебування.

Ми створили українське радіо в Гамбурзі, тому що відчуваємо необхідність об'єднувати людей та полегшувати перебування переселенців. Ми розповідаємо про події, які заслуговують уваги. Разом з нами ви зможете дізнатися про різноманіття аспектів життя у Північній Німеччині: культурні заходи, бізнес, кулінарію, стиль, історію.

Після масштабного воєнного вторгнення в Україну, понад 43 тисячі українців переїхали до Гамбурга.
Наші партнери
Українське радіо UVoice в Північній Німеччині було створено за підтримки Генерального консульства України у Гамбурзі, у співпраці з радіо TIDE, Ukrainian Days in Hamburg та Norddeutsch Ukrainischer Hilfsstab.