українське радіо, яке висвітлює новини Гамбурга!

наша команда
Чуйкіна Валентина
Розмова ведучої радіо UVoice Марії Абрамової із Василем Голодом - видатним журналістом та кореспондентом. Разом вони розглянуть вплив пропаганди на сприйняття війни в Україні, а також обговорять складні питання, такі як як діяти та розмовляти з людьми, що підтримують війну.
Розмова ведучої радіо UVoice Марії Абрамової із Василем Голодом 🔥
Запрошуємо вас послухати спеціальний випуск UVoice Radio за участі Надзвичайного та Повноважного Посла України у Німеччині пана Олексія Макеєва. Цього разу пан Олексій виступив у незвичній для себе ролі ведучого музикального радіо шоу, де поділився з нами плей-листом своїх улюблених українських пісень та розповів цікаві факти та особливості про кожну з них.
Спеціальний випуск UVoice Radio з послом України 🔥
Ведучі Віолетта та Валентина розмовляють про свої улюблені пісні на різдвяні свята, розповідають історії з дитинства, пов'язані з цими треками та слухають їх.
Перший випуск музичної програми на UVoice 🔥
Запрошуємо всіх бажаючих на цю цікаву та важливу дискусію.
Запрошуємо відчути різдвяну та новорічну магію разом з нами
Німецькомовна радіоведуча
UVoice radio
Абрамова Марія
Німецькомовна радіоведуча
UVoice radio
Блюмель Алекс
Німецькомовний радіоведучий
UVoice radio
Ільченко Владислава
Звукорежисерка UVoice radio
Ханкевич Віолетта
Менеджерка, музична редакторка UVoice radio
Кружнов Павло
Україномовний радіоведучий
UVoice radio
Літвінова Олена
Співзасновниця проекту UVoice
Мороз Катерина
Україномовна радіоведуча
UVoice radio
Команда UVoice
Команда UVoice
Команда UVoice
Команда UVoice
Команда UVoice
Команда UVoice
Команда UVoice
Команда UVoice
Засновниця проекту Радіо UVoice та головна редакторка
Світа Латкіна
У Німеччині з 2017 року, родом з міста Кременчук. Навчалася фінансам у КНЕУ імені Вадима Гетьмана, має освіту в сфері маркетингу та графічного дизайну. Володіє багатим досвідом управління проектами в бізнес-сфері та в сфері друкованих медіа. Працювала в рекламних агенціях та на посадах, пов'язаних з маркетинговим керівництвом. Має власний успішний бізнес у Гамбурзі. З лютого 2022 року активно займається волонтерською діяльністю, організувала низку заходів у сфері культури та мистецтва. Є членкинею команди UDays (Ukrainian Days in Hamburg) та співзасновницею Norddeutsch-Ukrainischer Hilfsstab e.V.
Співзасновниця проєкту, відповідає з стратегію і організаційний розвиток
Олена Літвінова
Олена є родом з Донбасу, України, де проживала і працювала до 2014 року. В Німеччині проживає з 2017 року. Олена за професією бізнес консультант з стратегій соціального впливу, фінансів, аудиту, організаційного та ризик менеджменту, є партнеркою консалтингової агенції Ruban Litvinova Social Impact Advisory. Влітку 2021 року Олена долучилася до волонтерської і культурної діяльності з підтримки України, є членкинею культурного фестивалю Ukrainian Days in Hamburg та співзасновницею Norddeutsch-Ukrainischer Hilfsstab e.V.
Випускова редакторка
Ольга Кайда
Любить UVoice Radio за можливість створювати класний і корисний продукт та займатися улюбленою справою у колі однодумців.

Родом з міста Бердянськ, Запорізької області. Закінчила Запорізький національний університет за спеціалістю журналістика. Працювала на багатьох центральних українських телеканалах редакторкою та сценаристкою. До Німеччини переїхала у березні 2022 року через початок повномасштабної війни в Україні.
Детальніше про нашу команду
Катерина Мороз
Україномовна радіоведуча
Україномовний радіоведучий
Павло Кружнов
До команди радіо UVoice Катерина долучилась одна з перших - ще восени 2022 року на етапі планування та реалізації проекту. Нині - незмінна лідерка і україномовна ведуча команди UVoice Nachrichten.
До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Катерина проживала в Одесі. До Гамбурга переїхала разом з родиною 2 березня 2022 року. За професією Катерина економіст, працювала в банку, пізніше почала викладати англійську мову, а також пішла працювати ведучою на радіо. Там відчула себе справді важливою, адже доносила людям корисну інформацію і сенси.

Народився у місті Енергодар. За професією актор, закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого. Працював актором у кількох театрах у Києві, знімався у фільмах. Говорить, що робота на UVoice Radio допомагає йому самом дізнати більше про Німеччину та інтеграцію, ще й донести це до слухачів і так вносити свій внесок для допомоги українській спільноті у Гамбурзі.

Звукорежисерка
Владислава Ільченко
Народилась у столиці України - Києві, закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка. Працювала режисеркою монтажу та відеографкою на центральних київських телеканалах. У Німеччину приїхала восени 2022 року - через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
Один з найулюбленіших моментів її роботи на UVoice Radio - під час монтажу програми натрапляти на маленькі повідомлення від ведучих у самому записі, щось по типу «Влада, ми тебе любимо», «передаємо тобі привіт» або «вибач, тут тобі доведеться багато монтувати…».
Катерина Мороз
Менеджерка з соціальних медіа та кореспондентка спецвипусків, музична редакторка
Віолетта Ханкевич
Віолетта 27-річна уродженка Маріуполя, є випускницею зі ступенями магістра та бакалавра у галузі журналістики та права. Протягом останніх дев'яти років вона плідно працювала в медіаіндустрії, останньою позицією була робота на телеканалі «1+1» у Києві, де вона обіймала посаду інформаційного продюсера та редакторки. Відповідальність Віолетти охоплювала розробку та реалізацію проєктів, що транслювалися в ранковий та денний ефірний час, зокрема, програми як «Сніданок з 1+1», «Життя Відомих Людей» та «Твій день». Її професійний підхід до журналістики характеризувався глибокою пристрастю до знаходження унікальних історій та реалізації високоякісних інтерв'ю. Внаслідок повномасштабного вторгнення, вона була змушена покинути свою батьківщину та евакуювати свою сім'ю з окупованого Маріуполя, що призвело до неволі пошуку нових можливостей для професійної реалізації в іншому культурному та мовному контексті. Незважаючи на початкові труднощі, відкриття україно-німецького радіопроекту стало для Віолетти символом нової надії та платформою для продовження її професійного розвитку. Віолетта ініціативно звернулася до керівництва радіостанції з пропозицією своєї кандидатури. Радіо "UVoice" надало їй платформу для творчої реалізації та створення контенту для українців, які знайшли притулок у Гамбурзі, що позитивно вплинуло на її психоемоційний стан і відновило віру в можливості професійного зростання.
Німецькомовна радіоведуча
Марія Абрамова
Німецькомовний радіоведучий
Алекс Блюмель
тексттексттекст

Марія родом з міста Горлівка, Донецької області. До Німеччини переїхала разом батьками, коли їй було 6 років. Нині Марія здобуває освіту журналіста від Фонду Конрада Аденауера та в Університеті на кафедрі медіакомунікації у Гамбурзі. Працювала журналісткою на державному німецькому телеканалі NDR, де готувала матеріали для радіо і телебачення. Завдяки роботі на UVoice Radio у 2023 році була номінована до списку 30 найкращих журналістів Німеччини до 30 років.


Німецькомовна радіоведуча
Валентина Чуйкіна
тексттексттекст
UVoice — це українське радіо, яке висвітлює новини Гамбурга та Північної Німеччини. Наш колектив складається з осіб, чиє життя кардинально змінилося після 24 лютого. Ми прагнемо до перемоги та повернення миру в Україну.
Наші партнери
Українське радіо UVoice в Північній Німеччині було створено за підтримки Генерального консульства України у Гамбурзі, у співпраці з радіо TIDE, Ukrainian Days in Hamburg та Norddeutsch Ukrainischer Hilfsstab.